خرید ویلای ارزان در چمستان و شمال

0

زمانی که می خواهیم به سراغ خرید ویلا در شمال برویم همیشه به فکر این هستیم که چگونه وارد این کار شویم تا بتوانیم چیزی که دقیقا مطابق با نیاز ما و بودجه ما است را خریداری نماییم. همچنین موضوع بعدی این است که می خواهیم راهی را در پیش بگیریم تا به خریدویلای ارزان درشمال برسیم. برای این کار نیاز است که ابتدا یکسری از موارد را بدانیم تا بتوانیم با اطمینان خاطر نسبت به این نوع خرید اقدام نماییم. روش هایی که شاید چندان سخت و دور از ذهن نباشند اما در عین حال بسیار کاربردی باشند.

روش هایی برای خرید ویلای ارزان در شمال

بدون شک همه ما می دانیم که شمال زیبایی های فراوانی دارد از جاذبه های طبیعی و بکر تا روستاهای کهن و تاریخی و آبشارهای زیبا و دریاچه های بی نظیر که همگی می تواند برای اینکه ما در شمال، محلی را برای تفریح و گذراندن تعطیلات داشته باشیم، ترغیب نماید.زمانی که برای خرید ویلا در چمستان و شمال اقدام می کنید می توان گفت یک خواسته دارید که اکثریت افراد به دنبال آن هستند و آن خرید یک ویلای ارزان قیمت می باشد.

خرید ویلا در چمستان

حتی تمام جستجوهای خود در املاکی ها و همچنین سایت ها را بر همین اساس قرار می دهند باید بدانید که چنین جستجوهایی نتیجه نیز می دهد اما همیشه هر ارزانی یک دلیل دارد که در ادامه در مورد آن توضیحات بیشتری ارائه خواهیم نمود.

نیاز نیست خودتان را به دردسر بیندازید

برای خرید ویلای ارزان درچمستان و نوشهر نیاز نیست جستجوهای طولانی و وقت گیر انجام دهید زیرا خیلی راحت می توانید به اینموارد دسترسی داشته باشید. فاکتورهای متفاوتی می تواند بر این موضوع تاثیرگذار باشد پس در هر جایی می توان چنین فاکتورهایی را یافت و با توجه به آن ها قیمت مناسبی برای خرید ویلا پرداخت نمود.

موقعیت مکانی ویلا

موقعیت مکانی ویلا می تواند تاثیر زیادی بر قیمت ویلا داشته باشد. همیشه موقعیت مکانی اولین چیزست که ما به آن دقت می کنیم مانند اینکه دسترسی راحتی به جاده دارد یا خیر و اینکه به شهر نزدیک است و یا فاصله بسیاری از شهر دارد. زیرا اگر ویلا از شهر دور باشد پس در واقعاز امکانات رفاهی نیز دور است. همچنین محله ای که ویلا در آن قرار گرفته است نیز مهم می باشد و بر قیمت تاثیر گذار.

متریال و مصالح به ار رفته در ساخت ویلا  ساخت

پس از موقعیت مکانی متریال و مصالحی که ویلا با آن ساخته می شود می تواند تعیین کننده قیمت باشد. متریال مرغوب قیمت ویلا را افزایش می دهد. البته به این موضوع باید دقت نمود که بسیاری از متریال ها تنها جنبه زیبایی و تزئینی دارند و در واقع تاثیری بر مقاومت ساختمان ندارند مانند اینکه در نما از سنگ های گران قیمت استفاده شود که تنها باعث زیباتر شدن ساختمان می شوند و یا دکوراسیون داخلی آن به صورتی مجلل طراحی شده باشد. پس نمی توان به صورت کلی گفت که اگر ویلایی گران قیمت است مصالحی عالی در آن به کار رفته و اگر ویلایی ارزان قیمت است پس مصالحی نامرغوب به کار رفته که باعث می شود طول عمر ویلا کاهش پیدا کند.

هوشمند سازی ویلا

هوشمند شدن ویلا ها از جمله تکنولوژی هایی هستند که امروزه طرفداران بسیاری دارد و در ویلاهایی که لوکس و گران قیمت هستند لوازم به روز و هوشمند به کار رفته که در نهایت باعث بالا رفتن قیمت ویلا می شود.همین موضوع می تواند نشان دهد که اگر ویلایی گران قیمت است در واقع به خاطر امکاناتی از قبیل لوازم  هوشمند و دیجیتال، درب ریموت دار پارکینگ و یا دکوراسیون داخلی با استفاده از سنگ های فاخر می باشد نه صرفا به دلیل کیفیت متریال و نوع ساخت ویلا.

پس نمی توان گفت قیمت زمین و ساخت ویلا ست که ارزان بودن و یا گران بودن آن را مشخص می کند. تک تک موارد و جزییات می تواند بر قیمت تاثیر گذار باشد و شما می توانید با حذف کردن این موارد به ویلایی با قیمت ارزان تر و خالص تر دسترسی پیدا نمایید. بدون اینکه بخواهید ویلایی بی کیفیت را خریداری کنید.

مواردی که می تواند باعث شود قیمت ویلا ارزان شود شامل:

فروش اقساطی ویلا در شمال

فروش اقساطی ویلا در چمستان و شمال از مواردی ست که در سال های اخیر پا به عرصه گذاشته است. این موضوع می تواند میزان فروش ویلا را در شمال بالا ببرد که در واقع یک ابتکار و ایده عالی است.بسیاری از مواقع پیش می آید که فرد قصد خرید ویلا را دارد اما توان پرداخت تمام پول آن را به صورت نقد و یک جا ندارد. در این شرایط معمولا 70درصد از پول دریافت می شود و مابقی تحت عنوان شرایطی بین 1 تا 3 ماه پرداخت می شود البته باز هم زمان اقساط آن توسط فروشنده مشخص می شود که ممکن است زمان بیشتری باشد. معمولا ویلاهای شهرکی چنین شرایطی را برای پرداخت قسطی در اختیار شما قرار می دهند. مهمترین موضوع در این میان قیمت ارزان ویلا است تا اکثریت افراد توانایی خرید داشته باشند.

خرید ویلای وامدار

خرید ویلای وامدار در شمال یکی دیگر از روش های خرید ویلا است که می توان گفت بسیار عالی و منحصر بفرد است می توانید مقداری از هزینه ویلا را پرداخت نمایید آن را به نام خود ثبت کنید و سپس با پرداخت ماهانه اقساط دیگر، درگیر گرانی های روز افزون نخواهید شد در عین اینکه صاحب ویلا می شوید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که تا زمان اتمام اقساط سند ویلا در رهن بانک می ماند.

معاوضه ویلا با ویلای دیگر، زمین و یا خودرو

معاوضه یکی از کارهایی ست که در تجارت و خرید و فروش بسیار انجام می شود. به طور مثال فردی یک ویلای بسیار بزرگ و لوکس در منطقه ای دور افتاده دارد اما می خواهد آن را با یک ویلا در شهر معاوضه نماید تا بتواند از امکانات شهر استفاده نماید. در این جا می توان همین کار را به جای تعویض ویلا با ویلا به صورت ویلا با ماشین انجام داد حتی می توانید چنین معاوضه ای را به صورت زمین و با خودرو انجام دهید. تنها باید دقت کنید که اصول این کار  را بدانید و بی گدار به آب نزنید تا سرمایه شما از بین نرود.

صحبت پایانی

در نهایت اینکه برای خرید ویلا در چمستان و نوشهر با قیمت ارزان نیاز دارید که این کار را از طریق یک املاکی معتبر پیش ببرید.املاک امیران می تواند یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه باشد. املاک امیران با مشاوره های دقیق و کارشناسانه شما را درامر خرید راهنمای خواهد نمود.می توانید با مراجعه به وب سایت و اپلیکیشن املاک امیران اطلاعات لازم در این زمینه را به دست بیاورید و سپس با کارشناسان مشاوره نموده تا ویلای مورد نظر خود را بیابید.

املاک امیران دارای پروانه کسب رسمی از اتحادیه املاک و اولین املاک دارای استاندارهای بین المللی ISO9001   و ISO 10004   در ضمینه خرید و فروش ویلا در شمال می باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.