درباره ما

دانلود اپلیکیشن

تماس با مشاوران ما

پستهای اخیر

طراحی سقف استخر ویلا در شمال

نوع سقف و اجرای آن باید توجه به نوع استخر و متریال انجام شود. نحوه طراحی یک سمت ماجرا است و نوع اجرا و نصب آن نیز طرف دیگر ماجرا که باید همه چیز به خوبی پیش برود تا در نهایت یک پروژه عالی نمایان شود. طراحی سقف استخر می تواند به صورت متحرک و یا ریلی باشد
ادامه مطلب ...

زمین اوقافی و دانستنی هایی در مورد آن

زمین اوقافی در واقع به زمینی گفته می شود که مالک، آن زمین را وقف امور خیریه کرده است. این تعریف را می توان ساده ترین نوع تعریف برای زمین اوقافی دانست. در واقع در حالی که زمین اوقافی نامیده می شود یعنی مالک آن اداره اوقاف و امور خیریه است. هرگونه خرید و فروش اجاره و یا هر گونه فعالیت دیگری باید تحت نظارت اداره اوقاف و امور خیریه انجام شود.
ادامه مطلب ...

انتخاب بهترین سیستم گرمایشی برای ویلا

از عوامل تاثیرگذار در انتخاب و خرید سیستم گرمایشی برای ویلا اطلاعات در مورد  رطوبت هوا و شرایط آب و هوایی ساختمان و منطقه است. سیستم‌ های تهویه ‌ای، وظیفه گرمایش و سرمایش را در کنار هم برعهده دارند، پس کنترل حجم رطوبت، دما و فشار بسیار اهمیت پیدا می ‌کند.
ادامه مطلب ...

دانستنی هایی در مورد معماری و ساخت ویلاهای شمال

در شهرهای شمالی اوضاع کمی فرق دارد و باید سازه ها بسیار مقاوم باشند. زیرا هم زمین دارای رطوبت است و هم اینکه رطوبت در هوا وجود دارد پس ساختمان ویلا باید به گونه ای باشد که در برابر رطوبت و بارش های شدید باران دوام بیاورد. سقف ویلاها نیز باید حتما به صورت شیروانی باشد.
ادامه مطلب ...